TRT 10 Mali Denetçi Yardımcısı Alacak

TRT 10 Mali Denetçi Yardımcısı Alacak

TRT ; Türkiye’deki sayılı çalışabilecek kurumlardan biri olan ve bünyesinden çok fazla kadro ve pozisyon bulunduran kurumlardan bir tanesidir. Uzun zaman aradan sonra alım yapan ve çok çeşitli branşlardan alım yapacak olan ve belli şartlar isteyen TRT bu alımlarda 10 Mali Denetçi Yardımcı alacaktır.

Aşağıdaki şartları isteyen ve başvuruları TRT Genel Müdürlüğünün www.trt.net.tr internet adresinde yayınlanacak olan başvuru formu ile elektronik ortamda yapılacaktır. Posta veya şahsi başvuruların kabul edilmeyeceği ve başvuru için gerekli evrakların internet sitesinden yayınlanacağı duyurmuştur.

Alınacak bölümlerden aşağıdaki tablolarda görülmektedir. Aynı zamadan yazılı sınav yapılacak ve konuların dağılımı ise yazılı sınav sorularının konu grupları bakımından ağırlıkları; iktisat grubu %25, maliye grubu %25, hukuk grubu %25 ve muhasebe grubu %25 şeklinde olacaktır.


KADRO UNVANI KPSS PUAN TÜRÜ TABAN PUANI KADRO SAYISI MEZUN OLUNAN LİSANS PROGRAMI
Yönetim Hizmetleri Uzman Yardımcısı KPSSP35 70 10 En az dört yıllık lisans eğitimi veren siyasal bilgiler, hukuk, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından birinden mezun olmak.

Bir önceki yazımız olan Mekatronik Teknikeri Maaşları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ