Melih Gökçek’ten Ahmet Hakan Açıklaması!

Melih Gökçek’ten Ahmet Hakan Açıklaması!

Bildiği üzere geçtiğimiz gece Ahmet Hakan CNN Türk yaptığı programın ardından evine gitmek üzere yola çıkmış. Tam evininin önünde 4 kişilik grup tarafından darp edildi. Ahmet Hakan’ın başına gelen bu üzücü olaydan sonra sosyal medyada sık sık twitlerıyle popüler olan Melih Gökçek Hakan için ilginç twitler gönderdi.

Melih Gökçek’in yaptığı açıklamalarda tüm takiplerine seslendi. Konuyla ilgili olarak yapılan bu olayı şiddetle kınadığını belirtti. Gündem Ahmet Hakan ile sık sık tartışmalar yaşayan Gökçek bu twiti ile takdir topladı. Ünlü gazeteci ile bu denli arası bozuk olurken, böyle açıklama yapsa da büyük hayret uyandırdı.


Hakan’a yapılan bu saldırının gereksiz ve sorumsuz olduğunu belirten Ankara Büyük şehir Belediye Başkanı Gökçek, basın ve gazetecilerin bu tür olayların dışında olması ve bunları yapanları kesinlikle gerekçelerinin olmayacağını belirtti. Meşru bir olay olmadığını belirten başkan, saldırıyı sert bir dille kınadı. Ayrıca başkan, gazeteciye geçmiş olsun dileklerini yine internet ortamından söyledi.

Son gelen bilgilere göre Ahmet Hakan sağlık durumu gayet iyi. Tedavi gördüğü hastaneden dün sabah saatlerinde taburcu edildi. Evininde istirahat eden Hakan yakın zamanlarda yine televizyonlarda olacak.


Bir önceki yazımız olan Uzman Çavuş Maaşları 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ