İş Bankası Memur Maaşları

İş Bankası Memur Maaşları

Bankalar günümüzde para işini yürüten kuruluşlardır. Günümüzde farklı bankalar bulunmaktadır. Bu bankalara bakıldığı zaman bu bankalar içinde en önemli olanları ve en çok çalışanları arasında devlet bankalarından sonra hiç kuşkusuz iş bankası gelmektedir.

İş bankası adı altın günümüzde binlerce kişi çalışmaktadır. Diğer bankalarda olduğu gibi iş bankasında da banka çalışanları oldukça zorlanmaktadır. İş bankası çalışanları sabah 8 akşam 5 mesaisi ile çalışmakta ama bu süre bankalarda her zaman daha da uzamaktadır. Özellikle ay ve sene sonlarında çok yoğun bir iş temposuna sahip olmaklar beraber anlaşma yapılan büyük şirket hisse ve ihalelerin de aşırı derece iş yükü olmaktadır. Daha çok sistemler sorunlar nedeni ile sık sık yaşanan aksaklıklar ve hatalar çözüm süreçleri bazen günler almaktadır.


İş bankası memurlarının maaşlarının bakıldığı zaman memur pozisyonuna göre maaşlar değişmektedir. İş bankası memur maaşlarına bakıldığı zaman en düşük maaş 1200 TL den başlamaktadır. Başlangıç için maaşları bu şekilde olsa bile kısa zaman sonra artış yapılmakta ve çeşitli sosyal haklardan yararlanma imkanları verilmektedir.


Bir önceki yazımız olan Mekatronik Teknikeri Maaşları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. son işbankalı dedi ki:

    1200 bruttur eline gecen 900 lira civarıdır. subeler mudurlerin çöpluğudur. kurumsal bir yapıdan uzakta çalışırlar. mahalle bakkalına benzer. Atatürk’ün kemiklerini sızlatan bir yapıya burunmuştur.

    1. Cem cikan dedi ki:

      Ne zaman dan beri bu sekilde. Guncel mi ??

BİR YORUM YAZ