Halk Bankası Personel Maaşları

Halk Bankası Personel Maaşları

Halk bankası personel maaşları hakkında bilgiler vereceğiz. Personel aldıkları maaşları, ikramiye ve promosyonları da katarsak, ortalama en düşük memur maaşı 2100 TL olarak belirleniyor. Kurumda güvenlik görevlisi, banko servis personeli, müşteri temsilcisi, bireysel ve kobi müşteri temsilcisi, bilgi işlem personelleri, yazılım personelleri, uzman yardımcısı, uzman banka müdür yardımcısı, banka müdürü, müfettiş yardımcısı, müfettiş başta olmak 20’e yakın pozisyon vardır. Makalemiz de ele aldığımız konuların başında halk bankası gişe maaşları ve çalışma koşullarını inceleyeceğiz.


Gişe görevlisi maaşlarından söz edecek olursak eğer görevine yeni başlayan personelin maaşı 2.000 – 2.250 tl arasında değişmektedir. Bu arada ki değişenkik daha öcen dediğimiz gibi personelin aldığı asgari geçim indirimi, aile yardım parası ve çocuk parası olmaktadır. Aynı zamanda banka da çalışan personellerin bir avantajıda eğer çalıştıkları bankadan çeşitli kredi çekerler ise personele özel bir kredi sistemi olup faiz oranları düşük sistemlerden yararlanmaktadırlar.

Halk bankasında müşteri temsilcisi olarak çalışan personel maaşlarından bahsedecek olursak eğer yeni başlayan personel maaşı 1.800 – 2.250 tl arasında olmaktadır. Müşteri temsilcisi maaşlarında ise ek ödemelerde bankaya katılan, hesap açtıran, kredi kartı başvuru talebi kabul edilen ve çeşitli kredi alması sağlanan müşteriler üzerinden belirli miktarda pay almaktadır. Aylık ve senelik olmak üzere müşteri kotaları olmaktadır. Bu sınırı üstüne çıktıkları zaman ek ödemeler kendilerine verilmektektedir Bunlarla birlikte müşteri temsilci maaşı 2.500 tl civarında olmaktadır.


Bir önceki yazımız olan Mekatronik Teknikeri Maaşları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ