Halk Bankası Genel Müdürü Maaşı

Halk Bankası Genel Müdürü Maaşı

Pek çok işlem yapılan bankalar da (havale, para yatırma, para çekme, kredi alma, döviz alma veya bozdurma gibi ) yönetici sistemi ile çalışmaktadır. Her ne kadar farklı pozisyonlar da olan kişilerin sorumlulukları farklı olsa da, tüm bu sorumlulukların yerine getirilip getirilmesini kontrol edilmesi gerekir.

Bu görevde genel müdürlerin işidir. Ayrıca sadece kontrol amaçlı değil kendilerine atanan ve sadece müdürlerin yapabileceği işleri de yapmaktan sorumludurlar. Çalışma Saatleri ise sabah 9 akşam 5’tir.


Hafta sonu izinleri vardır. Ve dini ve milli bayramlarda da izin yapma imkânları vardır. Aldıkları maaş ise yedi bin TL ile yirmi bin TL arasında değişmektedir. Aynı zamanda çeşitli sosyal imkanlar ve olanaklar sağlanmakta, çeşitli makam araç tahsisleri yapılmaktadır. Bankada çalışan her personel için daha düşük faizli olarak kredi imkanları sağlanmakta ve ödeme kolaylıkları sunmaktadır.

Halk bankası genel müdür maaşları net olarak 7.000 – 15.000 tl arasından olmaktadır. Şehir dışı ve yurt dışı görevlendirmeler de harcırah ücreti almakta ve gidilen görevlerde bütün harcamalar banka tarafından karşılanmaktadır.


Bir önceki yazımız olan Mekatronik Teknikeri Maaşları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ