Hakkımızda

Türkiye de görev alan meslek dalları ile araştırmalar yaparak aldıkları maaşlarını konu edinen bir web sayfası olarak 2014 yılının Ocak ayında hizmete girmiştir. Sitemiz tamamen ücretsiz olup, bilgi ve geri bildirimlerle sitemize destek verebilir, istediğiniz kategorileri bizlere ulaşarak iletebilirsiniz.

Yeni üniversiteye başlayanlar, anne ve babalar dahil herkesi yakından ilgilendiren meslek dalları ile geleceğinizi mesleği ile ilgili bilgileri alabilirsiniz. Daha düşük ücretler ile çalışmak yerine, daha yüksek maaşları olan meslek dallarını seçerek geleceğinize yön verebilirsiniz.

Daha ferah iyi bir yaşam için mesleklerin hangi maaşları aldıklarını öğrenmek istemez miydiniz? İşte sizlere kolay bir yol ile merak ettiğiniz tüm meslek dallarını bir arada sizler için topladık. Buradan istediğiniz konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

İnternet sayfamız, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. İstenilen durumlar da kişi/kurum/kuruluşların, konu içerisinde bulunun hatalı bilgi hakkında geri dönüş sağlayabilmektedir.Buraya gelen talep ve şikayetler değerlendirecektir. İhlal olduğu düşünülen kişi/kurum/kuruluşlar hakkında ki içerikler sitemizden direk olarak kaldırılacaktır.