Garanti Bankası Maaşları

Garanti Bankası Maaşları

Garanti bankasının şube içerisinde farklı kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Bu farklı kadro ve görevlerinde maaşları farklılık gösterir. Genellikle garanti bankasının sınavını kazanıp, işe yeni başlayan bir personel gişede görevlendirilir.

Gişede yaklaşık olarak 2-3 yıl kadar görev yaptıktan sonra kişinin yeteneği ve kadro boşlukları da dikkate alınarak bireysel müşteri temsilcisi veya şirket müşteri temsilcisi olmak üzere kredi servislerine görevlendirilir.


Kredi servisleri dışında operasyonel işlemler olan ve bankaların genellikle müşteri ile teması olmayan arka bölümlerdeki muhasebe kısımlarına görevlendirme yapılabilir. Yeni başlayan ve garanti bankası gişe memuru çalışanın maaşı; 1300 TL. ile 1800 TL. arasında, Müşteri temsilcilerinin maaşları; 1500 TL. ile 2500, operasyonel muhasebe alanında çalışanlar ise 1500TL. ile 3000TL. arasında almaktadır. Banka müdürü ise 4000 TL. ile 7000TL. arasında maaş almaktadır.

Aynı zamanda banka da çalışan personeller için çeşitli kredi imkanları ve kolaylıklar sağlanmaktadır. Bu durumlar banka çalışanları için bir avantaj olarak görülmektedir.


Bir önceki yazımız olan Mekatronik Teknikeri Maaşları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ