Erdoğan İtalya İddiası Hakkında Konuştu

Erdoğan İtalya İddiası Hakkında Konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan için sosyal medya ve internet sitelerinde İtalya’ya kaçtı iddiaları atılmıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Bilal Erdoğan, konuşulanların asılsız haberden başka bir şey olmadığını ifade etti. Cumhurbaşkanı oğlunun eğitimi için yurt dışında olduğunu belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu ifadeleri kullandı :

“İtalya’ya kaçtı” şeklinde yapılan yayınlara tepki gösterdi. Japonya yolunda uçakta gazetecilerin sorularına cevap veren Erdoğan, “Bunların cibilliyeti bozuk”

Japonya gezisi sonrası uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuyla ilgili net açıklamalar yaptı.

Ailemize saldırıyorlar

(İfade özgürlüğü konusunda AB medyasında eleştirel yayınlar yapılıyor. Bu konu gündeme geldi mi?) Kısmen de olsa geldi. Kendilerine söyledim. Tayyip Erdoğan’a yapılan hakaretlerin hiçbiri, dünyada bir başka ülke medyasında bir başka lider için yoktur. Erdoğan karşıtı medya gruplarında, hakaretin binbir türlüsü var. Bütün gazeteleri, tv yayınlarını masaya yatırıp inceleyin dedim. Biz tüm bu hakaretlere sabırla karşı koyduk. Ailemize saldırıyorlar.


Bilal Erdoğan İtalya İddiası Hakkında Konuştu

Oğlum hakkındaki tezvirata bakın

Oğlum Bilal Erdoğan hakkında yaptıkları tezvirata bakın. Kendisi doktora için İtalya’da. Yok efendim neymiş, 1 milyar doları İtalya’ya kaçırmış! Ya böyle bir yalan olabilir mi? Sosyal medya üzerinden de iftira ve tezvirat peşindeler. Bunlar cibilliyeti bozuk insanlar. Bu tür alçaklıklar dünyanın hiçbir yerinde hoş görülmez. Ama bizde bazı medya organları bu tür şeylere tevessül ettiği gibi, muhalefet partileri de iftiraları kullanarak siyaset yapabiliyor. Avukatlarımız tabii ki gerekli davaları açıyor.


Bir önceki yazımız olan Uzman Çavuş Maaşları 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ