Banka Müdürleri Maaşları

Banka Müdürleri Maaşları

Bankanın genel belirlediği birimlere göre maaşlar ödenmektedir. Yapılan işin sorumluluğu, gösterilen performans ve kişiye göre alınan başarılar tamamen maaşları etkiler.

Ama ülkemizin en köklü ve başarılı bankalarından olan Vakıfbank genel müdürüne dünyada ki birçok meslektaşlarını özendirecek şekilde hatırı sayılır bir ücret ödemektedir.

Bankacılıkta çıplak maaş yoktur birçok ilaveler ile ortalama maaş belirir bu ekler yıllık bankanın yaptığı kardan üst düzey yetkililere paylaştırılan jestiyon ödemesi, yemek parası, yol yardımı, bankalara göre değişken olsa da üç ay ikramiye ve diğer bankalara özel ödemelerin toplamının 12 aya bölünmesi ile aylık maaş belirlenir. Banka genel müdürü maaşı aylık 70000 TL ile 90000 TL aralığında ödemektedir.


Ayrıca bankların çeşitli şubelerinde görev yapan, strateji yönetimi ve politikasını belirleyen banka müdür yardımcıları maaşı 5.000  – 8.000 TL arasından olmaktadır.

Çeşitli avantajlar sağlayan banka çalışanları bu konuda şanslı olmaktadırlar. Kredi oranlarında indirim, anlaşmalı alışveriş merkezlerinden fırsatlar sağlanılmaktadır.


Bir önceki yazımız olan Mekatronik Teknikeri Maaşları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ