Ahmet Mahmut Ünlü PKK’ya Ağır Konuştu

Ahmet Mahmut Ünlü PKK’ya Ağır Konuştu

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü PKK hakkında ağır sözler kullandı. Haftalık katılmış olduğu Lalegül TV’de memleket hakkında değerlendirmeler bulundu. Bir çok konuda PKK ve yandaşlarına seslendi. Son zamanlarda ülkemizde yaşanan terör olayları hakkında konuştu. Özellikle 3 aydır artan hain saldırılar herkesin gündeminde. Ülkenin siyasi tablosunu etkileyeme çalışan, ekonomiyi düşmeyi hedefleyen ve bir çok olayı iç içe sokan dış kaynaklar terör örgütü ile besleniyor. Cübbeli Ahmet Hocanın bu konuda ki düşünceleri ;

“ŞEHİTLER ÖLÜ DEĞİLDİR”

Geçtiğimiz aylarda Lalegül TV’de yayınlanan programında PKK leşlerini şehit mezarlığına gömülmesi hakkında bilgi verdi. PKK’ya şehit adı takıldığını söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca, masum insanlara saldırdığını söyledi. Azgın, eşkıyasınız dedi. Sen nasıl eşkıyalık yaparsın dedi. Dar ağacında sallandırılmasını söyledi. PKK’lılar şehit değildir. Zulüm yaptıklarını ifade eden Hoca, din yok iman yok dedi. Dini yok, imanı olmayanın şehit olmayacağını söyledi. Önüne gelen şehit olamaz. Müslüman asker ve polis şehittir dedi. Haksız yere öldürüldüğü için şehit olur.


CÜBBELİ AHMET HOCANIN YERİNDE YORUMU

Teröristin dini mezhebi olmaz. Anlaştıkları yerler çalışır. Adamlar meclis girmiş konuşmaya yapıyor. Milletin vergiyle parasıyla maaşları ödenen bunlar, PKK’yı övmeye kalkıyorlar dedi. Aklınız varsa, gelin konuşsun ifadelerini kullandı. Erbakan Hoca yasaklandı. Polise askere silah çeken adamları milletvekilleri yapıyorlar dedi. Dağda teröristlik yapan milletvekili olduğunu, milletten toplanan vergiler ile vekillik yaptığını ifade etti. Örnek vermiş olduğu ayette :”Allah’ı unutanlar gibi olmayın, Kuran’ı unutanlar gibi olmayın, Ehli süneti unutanlar gibi olmayın, Allah’ta onları kendilerini unutturdu” dedi. Bu memleketi yönetenler kendi karını ve zararını unutmuş dedi. Böyle bir şey olur mu ? diye de ekledi.

AHMET HOCANIN PKK PYD LPG YORUMU

Alfabede harf kalmadığını ifade eden Cübbeli Ahmet Hoca, bir kadın çıkmış biz ona dayanıyoruz buna dayanıyoruz dediğini söyledi. Ardından o meşhur espiriyi patlattı. Ahmet Hoca : “Bir LPG kaldı. Bir de LPG’ye dayanırsanız patladı, gitti” dedi. Ne kadar çok örgütsünüz diye ifade eden Hoca, biz sizleri öldürmek mi istiyoruz diye sordu ? İmam Kürt, hoca Kürt, talebe Kürt, her tarafımız Kürt niye gocunalım ki dedi. Mübarek müslüman insanlar olduğunu belirten Hoca, niye rahatsız olalım dedi. Türklerde sizin kadar zengin de yok. Terörist olmayın adam olmayın dedi. Bizde asla Kürt düşmanlığı olmaz. Ermeni’den dost olmaz dedi. Kürtlük ile alakası yok. Orayı Ermeniye verecekler. Çözüm süreci olmaz dedi. Kuran ile çözüm olur. Çözümün hazreti Kuran dedi. Türk’ün Kürt’e Kürt’ün Türk’e üstünlüğünün olmadığını ifade etti.


Bir önceki yazımız olan Uzman Çavuş Maaşları 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ